قوانین و مقررات

قوانین و مقررات

سفارش و خرید از فروشگاه آل پرینتر ( allprinter.ir ) به معنی پذیرفتن قوانین این سایت است. اصول و قوانین فروشگاه آل پرینتر ( allprinter.ir ) مطابق با قوانین جمهوری اسلامی و قوانین تجارت الکترونیک است. 

آل پرینتر ( allprinter.ir ) به اطلاعات خصوصی افراد احترام گذاشته و از آن حفاظت میکند. پس از ثبت هر سفارش آل پرینتر ( allprinter.ir ) وظیفه دارد کالای مورد نظر را سالم و در اسرع وقت به دست مشتری برساند. سفارشاتی که شیوه ارسال آن ها تیپاکس یا باربری می باشد و حداکثر تا ساعت 5 بعداز ظهر ثبت سفارش گردد در همان روز به تیپاکس یا باربری تحویل داده می شود و زمان تحویل توسط تیپاکس یا باربری با توجه به رسید ارائه شده توسط فروشگاه آل پرینتر از طریق خریدار انجام می گردد .  سفارشات تهران نیز توسط پیک موتوری انجام می گردد، سفارشاتی که از ساعت 9 صبح تا 17 ثبت گردد در همان روز ارسال می گردد . سفارشات بعد از ساعات ذکر شده در روز کاری بعد ارسال خواهند شد. هزینه ارسال کالا برای مشتریان تهرانی با توجه به مسافت از مبدا تا مقصد به صورت پس کرایه و در مقصد توسط پیک محاسبه میگردد . هزینه ارسال برای مشتریان شهرستان بصورت کرایه در مقصد می باشد و بوسیله تیپاکس و باربری ارسال می گردد . ممکن است با توجه به نوع ارسال کالا برای مشتریان شهرستان تحویل درب منزل انجام نپذیرد و خریدار می بایست جهت دریافت کالا به دفتر نمایندگی محصول در شهر خود اقدام نماید  . در صورتی که تیپاکس در شهر مورد نظر مشتری سرویس دهی نداشته باشد به نزدیکترین شهر قابل سرویس دهی تیپاکس با هماهنگی خریدار ارسال می گردد . رسید ارسال کالا توسط تیپاکس یا باربری برای مشتریان ارسال می گردد و مشتریان بوسیله رسید کالا میتوانند نسبت به پیگیری مرسوله خود اقدام نمایند . در صورت ارسال کالا توسط باربری ، خریدار می بایست کالا را در محل نماینده باربری در شهر خود دریافت نماید . کاربر میتواند در صورت انصراف از خرید کالا ، قبل از ارسال انصراف خود را اعلام و  در صورت پرداخت وجه تمامی مبلغ به حساب خریدار واریز می گردد . در صورتی که قبل از ارسال توسط باربری خریدار انصراف خود را اعلام نماید یا در صورتی که بعد از ارسال کالا در شهر تهران کاربر انصراف خود را اعلام نماید هزینه ارسال از مبلغ خریدار کسر خواهد شد . آل پرینتر ( allprinter.ir ) به عنوان نماینده فروش محصولات ارائه شده در سایت می باشد و تمامی خدمات گارانتی و پشتیبانی توسط شرکتهای گارانتی کننده ارائه خواهد شد . 

 

حریم خصوصی

 

حریم خصوصی کاربران آل پرینتر ( allprinter.ir ) محترم و محفوظ است. آل پرینتر ( allprinter.ir ) هویت شخصی افراد را محرمانه دانسته و به هیچ شخص و یا سازمانی امکان دسترسی به این اطلاعات را نمی دهد. اطمینان داشته باشید اطلاعات شما در آل پرینتر ( allprinter.ir ) کاملا محفوظ بوده و مورد هیچ استفاده ای غیر از خدمات معمول خرید و فروش قرار نخواهد گرفت. نام و آدرس تنها برای ارسال کالا استفاده خواهد شد.

بازخوردها